Kancelaria

Zapewniamy profesjonalną obsługę dla firm i klientów indywidualnych w zakresie wszystkich czynności notarialnych.

Kancelaria Notarialna

Kancelaria Notarialna prowadzona przez Notariusza Michała Kielerskiego znajduje się w centrum Poznania, na parterze przy ulicy Libelta 12/2, w odległości 200 metrów od Placu Cyryla Ratajskiego. 

Przed budynkiem oraz przy okolicznych ulicach znajduje się wiele miejsc parkingowych. Do Kancelarii można także w łatwy sposób dotrzeć za pomocą komunikacji miejskiej. 

Kancelaria zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie wszystkich czynności notarialnych dla klientów biznesowych oraz indywidualnych.

Notariusz Michał Kielerski

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po ukończeniu w 2016 roku studiów prawniczych rozpocząłem praktykę zawodową, w trakcie której zdobyłem szeroką wiedzę praktyczną.

Na stanowisko notariusza zostałem powołany przez Ministra Sprawiedliwości z wyznaczeniem siedziby kancelarii notarialnej w Poznaniu.

Jako osoba wykonująca zawód zaufania publicznego dbam o to, aby zawierane przede mną umowy były zgodne z przepisami prawa, zrozumiałe, bezpieczne dla stron oraz osób trzecich. Korzystając z usług notarialnych Kancelarii mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę opartą na gruntownej wiedzy.

Podczas każdej czynności notarialnej udzielam stronom niezbędnych wyjaśnień dotyczących dokonywanej czynności oraz jej skutków prawnych, a w zakresie uzyskanych informacji zapewniam zachowanie ścisłej tajemnicy notarialnej.

Kontakt

Istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej o innej porze, również w sobotę, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Dzięki!
Twoja wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak, sprawdź dane i spróbuj jeszcze raz